Koncert na żywo

ORGANIZACJA KONCERTÓW

MANAGEMENT ARTYSTÓW

WYDARZENIA SPORTOWE

eventy (12).jpg

O NAS


 Jesteśmy grupa ekspertów zajmujących się organizacją wydarzeń i managementem artystycznym i sportowym.

 

Nasze doświadczenia zdobywaliśmy między innymi zarządzając przez ponad sześć lat największą w naszym województwie halę widowiskowo sportową - Netto Arena. 

 

Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Zapraszamy do kontaktu wszystkich Artystów, Sportowców i Agencje Koncertowe.   

 

EVENTY

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji koncertów, targów, wydarzeń sportowych. 

 

W naszym portfolio znajdziecie kilkadziesiąt największych wydarzeń, które odbyły się w minionych 10 latach na terenie Szczecina.

 

Zajmujemy się również całościową obsługą imprezy muzycznych, targowych i sportowych.

Koncert na żywo
Ue.jpg
PARP_20lat_sciezki.jpg
rp.jpg
logo_FE.jpg
PFR logo_1078x1078.jpg

Dotacja na kapitał obrotowy - W okresie od 01.07.2020 do 30.09.2020 spółka ARENA SZCZECIN OPERATOR Sp. zo.o. była Beneficjentem programu: Dotacja na kapitał obrotowy dla ARENA SZCZECIN OPERATOR Sp. zo.o., w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. W ramach tego programu spółka ARENA SZCZECIN OPERATOR Sp. zo.o.uzyskała zPolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości dofinansowanie w kwocie 32 465,55 PLN

W dniu 2021-01-25 spółka Arena Szczecin Operator Sp. z o.o. otrzymała dotację z Tarczy Finansowej PFR 2.0.W ramach tego programu spółka Arena Szczecin Operator Sp. z o.o. uzyskała z Polskiego Funduszu Rozwoju dofinansowanie w kwocie 625363,48PLN.